Sosyal Medya

temmuz/2018
/bülten

HABER

Archisections 2018

Kalebodur’un sponsor olduğu “Archisections –Yeşil & Mavinin Sonsuz Tonları’’ buluşması 18-19 Ekim tarihlerinde “Daha Yeşil, Daha Mavi Ekolojik Yapılaşma ve Şehirlerde Doğaya Nefes Aldırmak!” ana temasıyla İstanbul’da gerçekleşecek.

Kentsel tasarımdan mimariye uzanan yelpazede sunumlarla, doğayla iç içe yaşamı merkezine yerleştiren uluslararası mimari bir platformda buluşma ortamı yaratacak olan Archisections konferansında, “Yeşil ve mavinin sonsuz tonlarının hakim olduğu sürdürebilir ekolojik dengeyle konforlu yaşama alanları yaratabilir miyiz?’’ sorusuna yanıt aranacak. Kentsel sorunlar masaya yatırılacak.

Etkinlikte Gökhan Avcıoğlu, Sevinç Ormancı, Joseph Coriaty, Süha Özkan, Murat Tabanlıoğlu, Ken Yeang, Han Tümertekin, Michael B. Lehrer, H. Serhan Süzer, Faruk Göksu, Nevzat Sayın ve David Miller konuşmacı olarak yer alacak.

Çevreciliğe dayalı bir idare anlayışını ön plana alarak dünyanın yedi kıtasından çözüm örnekleri, ezber bozan yaklaşımlar, şehircilikte devrim yaratan vaka analizleri yapılacak zirvede, İstanbul için çözüm arayışları da ortaya konacak.

Sponsorluk, sergi, poster oturumu ve etkinlikle ile ilgili diğer ayrıntılı bilgi ve kayıt için tıklayın.