Arama yaptığınız metin en az 3 karakter olmalıdır.
Örnek: Modernizm, Söyleşi, Mimarlar Konuşuyor

Yasal Uyarı

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle hazırlanmıştır. Kaleseramik Çanakkale Kalebodur Seramik Sanayi A.Ş hiçbir şekil ve surette ön ihbara ve/veya ihtara gerek kalmaksızın istediği zaman site içeriğini değiştirebilir, düzeltebilir ve/veya çıkarabilir.

Bu web sitesine erişim ve sitede yer alan bilgilerin gerek doğrudan gerekse dolaylı kullanımından kaynaklanan doğrudan ve/veya dolaylı maddi ve/veya manevi menfi, müspet ve munzam zarardan her nam altında olursa olsun Kaleseramik Çanakkale Kalebodur Seramik Sanayi A.Ş, yönetim kurulu üyeleri, yöneticileri, çalışanları, bu sitede yer alan bilgileri hazırlayan kişiler ve Kale Holding’in yetkilendirdiği kişi ve kuruluşların sorumlu tutulamaz.

Doc Icon

BU SAYFALAR İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Kalebodur’la Mimarlar Konuşuyor

Prof.Dr. Celal Abdi Güzer’in moderatörlüğünü yaptığı “Kalebodur'la Mimarlar Konuşuyor” söyleşi dizisi, 2013 yılından beri aralıksız yayınlanıyor.

İletişim

Bize Ulaşın

Hakkında

2012 yılından beri yayına hazırlanan ve aylık periyodlar halinde üyelerine ulaştırılan Kalebodur Mimarlara Bülten’de güncel projeler, etkinlikler, söyleşiler yer alıyor.

Bültenler

Kalebodur Mimarlara Bülten’de güncel projeler, etkinlikler, söyleşiler yer alıyor.

;