Arama yaptığınız metin en az 3 karakter olmalıdır.
Örnek: Modernizm, Söyleşi, Mimarlar Konuşuyor

Kaleseramik, UNICERA 2022’de “İyi Bak Dünyana” Teması İle Yer Aldı

Türkiye seramik sektörünün lideri Kaleseramik, sektöre yön veren dünyaca ünlü firmaları bir araya getiren UNICERA 2022’de “İyi Bak Dünyana” mesajı ile bir kez daha dünyamıza sahip çıkalım vurgusu yaptı. Türkiye’nin seramik sektöründeki Kale’si, 4 gün süren fuar kapsamında prestijli markalarının sürdürülebilir yenilikçi ürünlerini, Demirden | ilio ve Kaleseramik Konsept ve Görsel Tasarım Ekibi’nin ortaklaşa geliştirdiği ilham verici özel standında tüketici ve profesyonellerle buluşturdu.

Seramik, banyo, mutfak sektörünün küresel organizasyonlarından UNICERA 2022, 7 Kasım’da İstanbul Fuar Merkezi’nde kapılarını açtı.Yaşam alanlarını yeniden şekillendiren ürün ve tasarımları ile seramik sektörünün gelişimine öncülük eden Türkiye’nin lider, Avrupa’nın 6’ncı, dünyanın 17’nci büyük seramik karo üreticisi Kaleseramik, bu yılki fuarda, yine katılımcılara etkileşimi yüksek, bir deneyim yaşattı.

Farklı yaşam tarzlarına hitap eden ürünlerin yer alacağı Kale standında, inovasyon ile tasarımın öne çıktığı farklı renk ve ebatlardaki karolarla birlikte; vitrifiye ürün ailesi, banyo mobilyaları, armatür ve duş sistemleri ve porselen mutfak tezgahı ile yeni mobilyalarına kadar geniş ürün yelpazesini sergiledi.

Markalarının insan, tasarım ve teknoloji odaklı yenilikleri ile sektöre öncülük eden Kaleseramik; özgün tasarıma sahip, trend belirleyici yenilikçi ürün ve uygulamalarını UNICERA’da tanıttı.

Özel Konsept Standında İlham Veren Ürün ve Projelerle Yer Aldı

Kaleseramik, geçen olduğu gibi bu yılda da yine Türkiye’nin önde gelen tasarım ofislerinden Demirden | ilio ve Kaleseramik Konsept ve Görsel Tasarım Ekibi’nin ortak çalışmasıyla hazırladığı özel konsept standı ile UNICERA’da yer aldı. Kaleseramik, fuarda prestijli markalarının en yeni ve seçkin koleksiyonları ile birlikte Kale Grubu’nun daha iyi bir yaşamın inşası için başlattığı “İyi Bak Dünyana” hareketi çerçevesinde; sürdürülebilirlik odaklı geliştirilen, ilham veren, toplumsal fayda ve sosyal etki yaratan projelerini de paylaştı.Fuar boyunca Kaleseramik’in standında; yaşam alanlarına eşsiz tasarımları ile anlam katan Çanakkale Seramik, fark yaratan üretim teknolojisiyle köklü markaların deneyimini ürün gamına yansıtan Kalebodur, tasarruflu hijyenik ürünleri ile akıllı çözümler üreten Kale Banyo, devrim niteliğindeki ürünü Kalesinterflex’ten geliştirilen T-One ürün grubu ile ilham veren tasarımlara sahip Edilcuoghi Edilgres markalarının ürünleri “İyi Bak Dünyana” konsepti altında sergilendi. Yurt içinden ve yurt dışından yoğun katılım beklenen fuarda, Kaleseramik’in hem mesajı hem özel konsept standı hem de ilham verici ürün ve tasarımları ile bir kez daha tüketici ve profesyonellerden yoğun ilgi gördü.

Bu Ayın Bülteninden

05e6c57bb5290d41f91d147f09493dfb (1)
Söyleşi

Kalebodur'la Mimarlar Konuşuyor: Güngör Kaftancı

Kalebodur'la Mimarlar Konuşuyor serisinde Prof. Dr. Abdi Güzer'in Kasım ayında konuğu Güngör Kaftancı oldu.

İncele Angle Right
86698cebeab277f6da112ba4b6b05d4f
Proje

Bento Evi

Brezilya’nın São Paulo kentinin Jardim Paulista bölgesinde bulunan,FCstudio tarafından tasarlanan Bento Evi, 424 m² alana sahip ve 2022 yılında tamamlanmış.

İncele Angle Right
3d546ad43a45baf1061c1c74b2caf8b5
Proje

Etoffes de Tolbiac

Atelier Architecture Vincent Parreira (AAVP Architects) tarafından tasarlanan Etoffes de Tolbiac, Paris’te eski kent ile yeniden oluşum halindeki kentin kesiştiği noktada yer alıyor.

İncele Angle Right
47a1be7b3f7b24aeccd6660ac01c540f
Proje

Murillo Housing

Estudio Santiago Fernandez ve Candida Tabet Arquitetura tarafından tasarlanan Murillo Housing Uruguay Montevideo'da yer alıyor.

İncele Angle Right
0f4d931f75e11e5b70cac74d8f8187e1
Haber

Pelin Özgen Piker AKM'nin Kırmızı Küresi'nin Öyküsünü Anlattı

İstanbul Atatürk Kültür Merkezi'nin kalbi olarak nitelendirilen “Kırmızı Küre” projesinde Kale Seramik imzası var.

İncele Angle Right